• ZESPL SZKL EKONOMICZNYCH
  • ZESPL SZKL EKONOMICZNYCH
  • ZESPL SZKL EKONOMICZNYCH

XI Podkarpacki Konkurs Ekonomiczny „Młody Ekonomista- 2013”

Olimpiady » Olimpiady i konkursy - rok szkolny 2012 / 2013 » XI Podkarpacki Konkurs Ekonomiczny „Młody Ekonomista- 2013”

 XI Podkarpacki Konkurs Ekonomiczny „Młody Ekonomista- 2013”

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Podkarpackim Konkursie Ekonomicznym „Młody Ekonomista”. Hasło  tegorocznej  XI edycji  2013 r. brzmi „ Inwestycje przedsiębiorstwa na rynku kapitałowym”. Konkurs organizowany jest przez  Zespól Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku.
Konkurs objęty jest patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, zaś dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Leżajsku,  Narodowego Banku Polskiego oraz sponsorów.
Wyższa Szkoła Praw i Administracji Przemyśl- Rzeszów zapewnia dla pierwszego laureata bezpłatne studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku administracja
 Dnia 9 stycznia 2013 r. w konkursie na etapie szkolnym wzięło udział 12 osób z klas IV i II. Do finału zakwalifikowały się dwie uczennice -  Angelika Repecka i Justyna Kuźniar. Obie są uczennicami klasy II a – gratulujemy !!! dziewczęta 7 lutego wezmą udział w szkoleniu dla finalistów, które odbędzie się w Leżajsku.  Trzymamy kciuki  i życzymy powodzenia w  finale!
Tekst i zdjęcia: mgr Edyta Gościak